Home Теми для обговорення Збереження лісів
  • Святковий концерт

ВГО "Розвиток та довкілля"

 
Що ріднить Букові праліси Карпат з Ніагарським водоспадом?
Read moreЯкщо проїхати Україною зі сходу на захід, то не може не вразити яскравість краєвидів, їх неповторність та різноманітність. Іноді може навіть здатися, що в природі кожного регіону вкарбований вічний образ його народу. Крайньою точкою такої подорожі стануть величні Карпатські гори з їх тисячолітніми лісами. Одразу на згадку приходить видатний шедевр українського кінематографу – фільм «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, знятий за однойменною повістю Михайла Коцюбинського. Тільки поглянувши на неосяжні лісові масиви, відчуваєш той легендарний дух, що надихнув класика української літератури Коцюбинського на створення його найвідомішого твору.
Безкраї масиви прадавніх букових лісів схожі на декорації фантастичного фільму. Це ліс, якого ніколи не торкалася сокира дроворуба. Запорука безпеки незайманих лісів в тому, що знаходяться вони далеко від житла людини. Для того щоб побачити реліктові дерева потрібно кілька годин добиратися глухими стежками. І такий похід, в цю частину гір, стає схожим на подорож в часі.
Детальніше...
 
Уряди обіцяють захист в лісових планах

Read more

Активісти проголошують, що починаються темні часи у зв'язку з продажем земель в урядових планах.
 
Міністри стверджують, що праліси будуть збережені від комерціалізації так як ними розпочато консультації Комісії з питань лісів щодо майбутнього земель в Англії.
Детальніше...
 
Масивна корупція підриває план охорони лісів

 

План ООН щодо охорони лісів ще навіть не розпочато виконувати, але вже ми бачимо масові приклади шахрайства, хабарництва та спекулятивні домовленості по всьому світу

Детальніше...