Home Новини 10-12 серпня у Києві відбувся Форум «Кліматична освіта 2016»
  • Мистецька екологічна акція Пленер "Дерево життя"

ВГО "Розвиток та довкілля"

 
10-12 серпня у Києві відбувся Форум «Кліматична освіта 2016»

10 серпня ц.р. в м. Києві в Інституті післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка розпочав свою роботу Перший Форум, присвячений висвітленню теми зміни клімату у формальній та неформальній освіті. Форум об’єднав близько 150 однодумців вчителів, педагогів, громадських лідерів, науковців, представників національних природних парків. Організатори Форуму – громадська організація "Колегія екологічної освіти "Світ освіт" та громадська організація "Український екологічний клуб "Зелена Хвиля". Захід проводився в рамках проекту Climate Forum East II за підтримки Європейської Комісії, Австрійської Агенції з Розвитку та Австрійського Червоного Хреста та Національного Екологічного Центру України.

У перші дні Форуму учасники обмінялися досвідом та презентували кращі практики у галузі кліматичної освіти, висвітлювали стан, проблеми та перспективи розвитку освіти для сталого розвитку в Україні. 12 серпня відбулася презентація збірника ігор з теми зміни клімату - «Граючи, змінимо світ» та тренінг для учасників.

Партнерська мережа «Освіта для сталого розвитку в Україні» презентувала свій досвід консолідації зусиль різних цільових груп на єдиній платформі задля виконання Стратегії ЄЕК ООН з питань освіти для сталого розвитку, а також розкрила перспективи розвитку процесу після 2016 року за результатами Батумської заяви Міністрів щодо освіти для сталого розвитку. Доповідь Партнерської мережі була відмічена подякою організаторами Форуму.

З презентацією Партнерської мережі можна ознайомитися за посиланням:
/sites/default/files/imce/dopovid_na_forumi_klimat_ta_osvita.pdf