Home Новини Урочисте відкриття екологічної стежки «Дубовий гай»
  • Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»

ВГО "Розвиток та довкілля"

 
Урочисте відкриття екологічної стежки «Дубовий гай»


7 липня 2016 р. відбулося урочисте відкриття екологічної стежки «Дубовий гай» на території Національного природного парку «Святі гори» (Донецька область) в рамках проекту ПРООН-ГЕФ «Центр сприяння відновлення Сходу України на засадах збалансованого розвитку».
Екологічна стежка «Дубовий гай» була створена у 1999 році й проходить по унікальній 300-річній заплавній діброві площею понад 100 га та лівому берегу р. Сіверський Донець.
Для відновлення екостежки було оновлено маршрут, розчищено доріжки, встановлено вказівники, інформаційні стенди, лавки та столи. Маршрут складається з 7 зупинок, кожна з яких демонструє та розкриває неповторність місцевих краєвидів.
На відкритті були присутні близько 35 учасників, серед яких: представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Донецької обласної державної адміністрації, Національного природного парку «Святі гори», науковці та громадськість.
Заповідними доріжками тепер зможуть проходити студенти та школярі місцевих навчальних закладів, пізнаючи рідну природу та вивчаючи необхідність її збереження. Завдяки роботі ПМГ ГЕФ в Україні такі міні-проекти успішно впроваджуються, а її девіз «Дій локально – зберігай глобально!» ще раз підтверджує, що маленькими кроками ми зможемо подолати всі перешкоди на шляху до збалансованого розвитку.